Artık günümüzde dış kapı ve iç kapılarda Çelik kapı’ya güven artmıştır. Güvenilir olmasının  yanı sıra gelişen teknoloji ile daha akıllı ve sağlam yapıya kavuşturulmuştur. Ahşap gibi çürümemekte veya deforme olmamaktadır. Bununla birlikte, zamanla, kaplama donuklaşabilir veya evinizin kapısını değiştirmek isteyebilirsiniz ve çelik kapınıza yeni bir boya tabakası vermeye karar verebilirsiniz. Tam bu nokta’da Yıllardır istanbul’da hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeni kapılar satın almak, bir tesis yöneticisinin bütçesine yada ev sahibine gerçekten zarar verebilir. Neyse ki, çelik kapılar genellikle değiştirilmek yerine tamir edilebilir.

1990 lı Yıllardan beri şirketimiz Çelik Kapı Tamirinde profesyonelleşmiş hızlı ve güvenilir Çelik Kapı Tamir ustalarımız ile hizmet sunmaktadır
Çelik Kapı Tamiri dendiğinde ilk akla gelen celikkapitamir.com olmaktadır
Çelik Kapılarınızda Kilit problemi Anahtar sorunu. Renk aşınması vb. problemler ile karşılaştığınızda ücretsiz danışmanlık desteğimizden yararlanarak yapılacak işlemlerde en doğru kararı verebilirsiniz.