image
image

Çelik Kapı Kilidi Tamiri ile ilgili Sorunların Çözümü

Eğer Çelik Kapı Kilidi tamiri ile ilgili desteğe ihtiyacınız var ise Öncelikle Çelik Kapıyı temin ettiğiniz firmaya ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Şayet ilgili firmaya ulaşamıyor yada firma istediğiniz Çelik Kapı Kilit sorununuzu çözemiyorsa Hemen bizi arayabilirsiniz. istanbul Avrupa yakasında Çelik Kapı Kilit sorunları için ustalarımızı hemen konumunuza yönlendirebiliriz.

Whatsapp numaramıza Konumuzu atmanız yeterli. Probleminiz risk oluşturuyorsa Ustalarımızı hemen yönlendirebiliriz. Dilerseniz farklı bir gün için Randevu oluşturmanız akabinde ustalarımızı belirtilen gün ve saatte bulunduğunuz konuma yönlendirebiliriz.

Sıkışmış veya donmuş kapı kilitleri, kilitlenmeyen mandallar ve kapı kilitlerinde Kırılan anahtarlar gibi kapı kolu kilitleri ve sürgü ile ilgili yaygın sorunların nasıl giderileceğine dair uzman tavsiyesi.

Birçok kapı kolu ve kilit seti, kilit setiniz tamamen bozulmadan önce düzeltilebilir. Çoğu zaman, arızalı bir mandal tertibatı veya kilit mekanizması bu soruna neden olur.

Kilit mekanizması, kilidin kirli veya kuru olması ve grafit ile yağlanması gerektiği için çalışmayabilir (herhangi bir yağ kullanmayın, çünkü bu işleri zorlaştırır). Yanlış çalışan bir mandal, yada kötü oturmuş olan bir kapı sorunlara neden olabilir.

Eğer gerçekten tam olarak nasıl bir işlem yapacağınızı bilmiyorsanız Kapı kilit Tamir ustalarımızı arayak bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık desteği ile kapınızı onarabilirseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Eğer sorunu kendi başınıza halledemiyorsanız Çelik Kapı Tamiri için hemen bir uzmanımızı bulunduğunuz konuma yönlendirebiliriz.

Çelik Kapı Kilidi Tamir için Telefon Numaraları

Hizmet Bölgesi
İstanbul Avrupa Yakası
Hizmet
Çelik Kapı Kilidi Tamiri
Güncelleme Tarihi:
04.01.20220